• Naslovnica
  • Studiji

Prijediplomski sveučilišni studij Biotehnologija i istraživanje lijekova

Studijski program i trajanje studija

Studijski program traje 3 akademske godine ili 6 semestara, u ukupnoj  bodovnoj vrijednosti 180 ECTS.  Stjecanje 180 ECTS omogućuje nastavak školovanja na jednom od diplomskih studijskih programa: Istraživanje i razvoj lijekova, Biotehnologija u medicini i Medicinska kemija. U osnovi edukacije studija je edukacija bazirana na struci i istraživanju (practice and research based education). Prijediplomski studij mogu upisati osobe sa završenom četverogodišnjom srednjom školom u Republici Hrvatskoj ili inozemstvu, koje na temelju rezultata Državne mature ili klasifikacijskog postupka steknu pravo na upis.

Akademski naziv stečen završetkom studija

Završetkom preddiplomskog studija stječe se akademski naziv Sveučilišni prvostupnik/prvostupnica (baccalaureus, baccalaurea) biotehnologije i istraživanja lijekova (univ. bacc. biotechn. et pharm. inv.).

Informacije i dokumenti

Studijski program prijediplomskog sveučilišnog studija Biotehnologija i istraživanje lijekova

Izvedbeni nastavni planovi

Ažurirano 03.06.2024.