Postupak izbora dekana Fakulteta biotehnologije i razvoja lijekova Sveučilišta u Rijeci

03.10.2024.

Fakultetsko vijeće Fakulteta biotehnologije i razvoja lijekova na svojoj 86. sjednici održanoj dana 03. listopada 2024. donosi Odluku o pokretanju postupka izbora dekana/ice Fakulteta biotehnologije i razvoja lijekova Sveučilišta u Rijeci, te imenovanju Povjerenstva za provedbu postupka izbora dekana/ice.

Kandidati za dekana dužni su, u roku od 15 dana od dana imenovanja povjerenstva, uz prijavu i životopis podnijeti i vlastiti program rada za mandatno razdoblje. Program rada treba biti usklađen sa strategijom razvoja Sveučilišta. Nepravovremeni i nepotpuni prijedlog povjerenstvo će odbaciti.

Po isteku roka iz prethodnog stavka povjerenstvo je dužno u daljnjem roku od 8 dana dostaviti izvješće Vijeću sa životopisima kandidata za dekana i njihovim programima rada, a u daljnjem roku od 15 dana dekan je obvezan sazvati sjednicu Vijeća.

Odluka o pokretanju postupka izbora dekana