Obavijest o ishodu natječaja

10.10.2024.

Temeljem javnog natječaja objavljenog u Narodnim novinama br. 90/2024 od 31. srpnja 2024., stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, mrežnoj stranici Sveučilišta u Rijeci te Fakulteta biotehnologije i razvoja lijekova te na službenom internetskom portalu za radna mjesta Europskog istraživačkog prostora, izabrani su sljedeći kandidati/kinje:

-za izbor tri (3)suradnika/ce na suradničko radno mjesto viši/a asistent/ica iz Interdisciplinarnog znanstvenog područja, polje Biotehnologija u biomedicini, na određeno vrijeme u punom radnom vremenu, izabrane su dr.sc. Patrizia Janković i dr.sc. Ana Bura, dok na treće radno mjesto nije izabran niti jedan kandidat/kinja.

– za izbor pet (5) suradnika/ce na suradničko radno mjesto asistent/ica iz Interdisciplinarnog znanstvenog područja, polje Biotehnologija u biomedicini, na određeno vrijeme u punom radnom vremenu, za rad na HRZZ projektu mentora kao voditelja projekata, a u okviru Natječaja Hrvatske zaklade za znanost „Razvoj karijera mladih istraživača – izobrazba novih doktora znanosti“, izabrane su sljedeće osobe po pojedinim projektima:

– Antonija Braut (za projekt “Uloga proteina ADAR kod infekcije herpes simpleks virusom 1”)

– Irma Markesina  (za projekt Eikosanoidi izvedeni iz dijete i fenotipi u sepsi” )

Ena Dražić (za projekt“Dizajn katalitički aktivnih peptida i peptidnih nanostruktura”)

Marta Medija (za projekt “Genetska i epigenetska regulacija ponašanja induciranog metamfetaminom u D. melanogaster”)

Matea Kršanac (za projekt “Depresija, samoubojstvo i proteinopatija: rasvjetljavanje odnosa između agregacije i patološkog razvoja” (DeSPERADo)