4. Ljetna škola kemije

05.09.2024.

U srijedu 4. rujna 2024. završena je 4. Ljetna škola kemije za studente na kojoj je sudjelovalo tridesetero studenata, od kojih su većina bili studenti kemije sa zagrebačkog PMF-a i studenti Fakulteta biotehnologije i razvoja lijekova, te nekoliko studenata s drugih fakulteta i sveučilišta.

Predavači i voditelji aktivnosti na Ljetnoj školi bili su dijelom sami studenti polaznici škole, a dijelom nastavnici Fakulteta biotehnologije i razvoja lijekova te znanstvenici s Instituta Ruđer Bošković.

Školu su novčano i organizacijski podržali Ministarstvo znanosti, obrazovanja i mladih, Udruga studenata biotehnologije, Rijeka, Hrvatsko društvo kemijskih inženjera i tehnologa, Institut Ruđer Bošković, Zagreb, Selvita d. o. o. Zagreb, Udruga Eduka – Centar lokalnog razvoja, Prirodoslovna i grafička škola Rijeka, BASF Hrvatska, Školska knjiga d. d. i Drava International d. o. o.