4. Dani doktoranada

18.09.2023.

Na Odjelu za biotehnologiju od 14.-15.9. uspješno su održani 4. Dani doktoranada doktorskog sveučilišnog studija Medicinska kemija. Uspješno su obranjene dvije teme doktorskih radova Patrizie Janković i Josipa Peradinovića, održano je 6 izvrsnih prezentacija naših doktoranada, a nagradu za najbolju prezentaciju osvojio je Robert Kolman. Ovaj događaj je svojim dolaskom uveličao i akademik Mladen Žinić svojim inspirativnim predavanjem pod nazivom “Mojih 39 godina kemijskih istraživanja. Kemija, događaji, ljudi, zapažanja”. Alumni priču prezentirao je dr. sc. Juran Kralj, dobitnik nagrade rektorice za izvrsnost u 2022./2023. ak. god. u kategoriji Biomedicina, biotehničke i interdisciplinarne znanosti.

Zahvaljujemo se svima na sudjelovanju i ugodnom druženju!